headimage
UZŅĒMUMS > Par mums
Par mums
 
    SIA „Marno” sekmīgi darbojas un attīstās jau vairākus gadus.Uzņēmums Uzņēmuma reģistrā piereģistrēts 1991.gadā, bet aktīvu darbību uzsācis 2002.gadā, kad tika uzcelta jauna administratīvā ēka un ražotne, kurā tiek izmantotas vismodernākās Vācijā un Austrijā ražotās ražošanas iekārtas.
Jaunajā ražotnē ieguldītās investīcijas ļauj izgatavot produkciju atbilstoši
visaugstākajiem Eiropas Savienības (ES) un NVS ražotājiem noteiktajiem 
kvalitātes kritērijiem. Uzņēmumā radīta un ieviesta HACCP sistēma, kas nozīmē, ka pilnīgi visi ražošanas procesi atbilst ES un NVS standartiem.
Uzņēmuma produkcija tiek piegādāta lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem (RIMI, MAXIMA, STOCKMANN, Prisma), viesnīcām, izsmalcinātiem restorāniem, bērnu pirmskolas izglītības iestādēm, medicīnas centriem, sanatorijām. 
 
      Pašlaik uzņēmumā pastāvīgi strādā 100 darbinieki.
Uzņēmumam ir savs  mazumtirdzniecības veikalu tīkls un savs autoparks, kurš nodrošina produkcijas piegādi visā Latvijas teritorijā.
     Ražošanas procesā izmantojam jaunākās un modernākās tehnoloģijas, ko uzņēmuma speciālisti iegūst no pasaulē pazīstamiem pieredzējušiem tehnologiem. Mūsdienīgs aprīkojums spēj pārstradāt vairāk kā 300 tonnas gaļas izstrādājumu mēnesī. Uz šo brīdi ražošanas jauda ir 65%.
Ražotnes produkcija atbilst augstajiem eiropas
standartiem: „Par produkcijas izcelsmes, noteikšanu, pārtikas drošību, sanitāro-higiēnisko novērtējumu”. 
       SIA „Marno” ir vienīgais uzņēmums Baltijā, kas ražo veģetāros produktus – cīsiņus, sardeles, desas un pastētes. Mūsu produkcijas klāstā ir ekskluzīvas delikateses no tītara gaļas. Produkcijas piedāvājumu pastāvīgi paplašinam un papildinām ar mūsdienīgiem, populāriem gaļas produktiem.
       Mēs esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas specializējas augstas kvalitātīvas produkcijas ražošanā. 2006.gada novembrī tika atklāta jauna produktu līnija

 „De Lukss”. Pamatā, šīs produktu līnijas izveidei, ideja ir par veselīgu un gardu ēdienu.

 „De Lukss” – roku darbs, produkti kas  gatavoti no augstvērtīgas gaļas.Garšas īpašības tiek panāktas rūpīgi izvēloties īpaši kvalitatīvas izejvielas un garšvielas.

    Lai iepriecinātu mūsu esošos pircējus un paplašinātu pircēju loku nākotnē plānojam – saldētu gaļas produktu ražošanu, piemēram – pelmeņi, vareņiki, kotletes, un citi augstvērtīgi pusfabrikāti no gaļas.
 
SIA „Marno”  mērķi:
    - nodrošināt patērētājus ar augstas kvalitātes,  cilvēka veselībai un videi                                                                                                           nekaitīgiem   pārtikas produktiem;
                                                - jaunu tirgu iekarošana,tirgus daļu paplašināšanu un sortimenta papildināšanu                                                                                            ar jauniem inovatīviem gaļas produktiem;
                                                - ražošanas iekārtu jaudu palielināšana,uzlabošana un modernizācija.   
 
 SIA MARNO piedalās Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas vadītajā projektā
„Pārtikas produktu kvalitātes klasteris”, Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/004; līgums ar LIAA
no 2012. gada 12. septembra, nr. L-KAP-12-0010.